eladó sorház

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 69 db, kiadó ingatlan: 2 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

eladó sorház

eladó sorház hirdetést keres? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ajánlatot!

eladó sorház
2 találat

Eladó sorház, Budapest, II. kerület 5 szoba 257 m² 208 M Ft

eladó sorház

Budapest, II. kerület,
Azonosító: 16275_bh

INGATLAN HELYSZÍNE: II. kerület, Pesthidegkút Ófalu részén található, a Patakhegyi utcában, a Diplomata lakóparkban. A lakópark területén magánbölcsöde és óvoda található, továbbá a közelben állami óvoda, több magyar és nemzetközi iskola, (francia iskola, amerikai iskola). Gyarmati Uszoda, sportpálya, bevásárlóközpont valamint néhány perc sétára n...

Belső terület
257 m²
Telek terület
333 m²
Szobák
5
Irányár
208 M Ft
(809.34 E Ft/㎡)
garázzsal
Garázzsal
Eladó új építésű sorház, Nagykovácsi 6 szoba 176 m² 255 M Ft

eladó új építésű sorház

Pest megye, Nagykovácsi, Ófalu
Azonosító: 15938_bh

Nagykovácsiban eladó 3db ÚJÉPÍTÉSŰ sorház, garázzsal, kerttel! Szuper választás családoknak, a kényelmet és nyugalmat előnyben részesítőknek, és azoknak, akik kedvelik modern és jó megjelenésű otthont! INGATLAN HELYSZÍNE: A budai agglomeráció egyik legszebb településén, a gyorsan fejlődő Nagykovácsi központjában található a Száva utcánál. A ...

Belső terület
176 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
6
Irányár
255 M Ft
(1.45 M Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető

2 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2